Oppo A93 oficiálně: velký displej a čtyři fotoaparáty. Bude to ale stačit?

nový telefon od oppo

Společnost Oppo měla původně představit model A93 až 6. října, ovšem nakonec byl oficiálně představen už nyní. Zatím sice pouze ve Vietnamu, ovšem dá se čekat, že budou specifikace na ostatních trzích totožné. Telefon sdílí spoustu funkcí i hardwaru z Oppo F17 a Reno 4 Lite, ovšem nějaké rozdíly zde přece najedeme. Pojďme se na něj podívat.

Oppo A93 oficiálně

Přední stranu telefonu pokrývá 6,43″ AMOLED panel s Full HD+ rozlišením a dvojitým průstřelem, kde se nachází 16 a 2 megapixelové selfie kamerky. K dispozici je také vestavěná čtečka otisků prstů. Na zadní straně pak nalezneme čtyři fotoaparáty. Ten hlavní disponuje rozlišením 48 megapixelů, sekunduje mu 8 megapixelový ultraširokoúhlý snímač a dva 2 megapixelové – jeden makro a druhý hloubkový.

Pod kapotou tiká čipset MediaTek Helio P95, kterému sekunduje 8 GB RAM a 128 GB úložiště, které lze rozšířit skrz microSD kartu. Baterie má pak kapacitu 4 000 mAh a lze ji dobíjet skrz 18 W nabíjení. I přes své velké rozměry váží telefon přijatelných 164 gramů. Za zmínku stojí rovněz audio jack. Telefon je k dispozici v bílé a šedé variantě a to za 7 490 000 VND, což je asi 7 400 korun bez daně.

Co vás na telefonu zaujalo?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)