Oppo A15 oficiálně: velký displej, čipset Helio P35 a nízká cena

oppo a15

Společnost Oppo právě oficiálně představila svůj model A15, který je zatím dostupný pouze v Indii. Jedná se o telefon nižší střední třídy, který však nabídne velký displej, dostatečný výkon i poměrně velkou baterii. Pojďme se na něj tedy podívat.

Oppo A15 oficiálně

Přední stranu pokrývá 6,52″ LCD panel s rozlišením 1600 x 720 pixelů. V kapkovitém výřezu se nachází 5 megapixelová selfie kamera, přičemž na zádech telefonu jsou další tři snímače. Ten hlavní má rozlišení 13 megapixelů a vedle něj jsou dva 2 megapixelové snímače – jeden hloubkový a druhý makro. Nechybí pak samozřejmě ani LED blesk.

O výkon se zde stará čipset MediaTek Helio P35, kterému dopomáhají 3 GB operační paměti RAM a úložiště je pak 32 GB. To je však možné rozšířit pomocí microSD karty. Systémem je pak ColorOS 7.2, který je založen na Androidu 10. Za zmínku však stojí také audio jack nebo třeba čtečka otisků umístěná na zádech. Telefon bude k dispozici v barvách Dynamic Black a Mystery Blue, přičemž za něj zaplatíme 10 990 INR, což je asi 3 500 korun bez daně.

Pro koho je dle vás telefon určený?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)