Dlouho očekávané OnePlus Watch dorazí brzy. Potvrdil to šéf společnosti

OnePlus Watch dorazí brzy

Mnoho společností drží své produkty pod pokličkou až do doby, než je oficiálně představí. To však neplatí v případě OnePlus. Dnes bylo totiž potvrzeno, že očekávané hodinky OnePlus Watch dorazí brzy. Přesněji 23. března vedle vlajkových lodí OnePlus 9 a 9 Pro.

OnePlus Watch dorazí brzy

Několik zdrojů se za posledních pár měsíců vyjádřilo na téma OnePlus Watch. V podstatě však bylo potvrzeno, že jsou ve vývoji a nabídnou AMOLED panel. V posledních týdnech se leakeři shodli na tom, že společnost chystá minimálně dvě verze těchto hodinek. Vzhledem k tomu, že OnePlus a Oppo patří pod jednu velkou společnost se dá čekat, že si inspiraci vezmou i z nedávno představených Oppo Watch.

Hodinky budou sice představeny poměrně brzy, přesto se všeobecně čeká nějaký větší únik, který by prozradil design či alespoň přibližnou cenu. Do té doby se budeme muset spokojit s těmito informacemi.

Jak se na hodinky těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)