Telefon OnePlus One ve dřevu – pravděpodobně již velmi brzy

OnePlus-One-in-hands-on-photos

Kolem nedávno představeného mobilního telefonu OnePlus One je poslední dobou ve světě opravdu veliký poprask. Jediná nevýhoda prozatím spočívá v nutnosti vlastnit speciální pozvánku pro nákup telefonu. Nyní společnost OnePlus vydala prohlášení, které by mohlo jejich telefon One učinit ještě exklusivnějším než doposud.

OnePlus One

Při oficiálním uvedení v Číně byly kromě samotného mobilního telefonu OnePlus One představeny také speciální kryty, které měly tento telefon učinit ještě o něco atraktivnější. Nejedná se totiž o normální kryty, ale o speciální edici ze dřeva, džínoviny či karbonu. Od té doby se po nich slehla zem – až do teď. Společnost OnePlus na svém Twitteru učinila prohlášení, ve kterém pravděpodobně láká právě na novou edici mobilního telefonu One s dřevěným krytem. Kromě toho bylo také uveřejněno datum, kdy bude tato novinka představena. Na edici s dřevěným krytem se tak můžeme těšit již 22. 7. 2014.

Pozvánka na představení dřevěných krytů Pozvánka na představení dřevěných krytů

Zadní kryty z exotických materiálů doposud nabízela pouze společnost Motorola u svého mobilního telefonu Moto X. Tato varianta byla ale velmi špatně dostupná a prodávala se pouze ve Spojených státech amerických. Pokud se společnosti OnePlus opravdu povede rozšířit tyto kryty i do Evropy, může se pro mnohé uživatele jednat o velmi zajímavé zpestření.

Láká vás edice OnePlus One se dřevěným krytem?

Zdroj: Twitter.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)