OnePlus Nord Watch dostanou skvělý AMOLED displej a 10denní výdrž

oneplus nord watch

Společnost OnePlus nás začala poměrně nedávno lákat na chytré hodinky OnePlus Nord Watch. Oficiálně se mají ukázat ještě v září a nyní firma zveřejnila na svém webu samostatnou stránku, ze které můžeme vyčíst několik zajímavostí.

Můžeme začít u displeje. OnePlus Nord Watch budou údajně disponovat 1,78palcovým AMOLED panelem s rozlišením 368 x 448 pixelů, 60Hz obnovovací frekvencí a maximálním jasem 500 nitů. Bude možné si jej navíc také upravit a to díky až 100 ciferníkům, které budou k dostání v aplikaci. Počítat můžeme také se 105 sportovními režimy a ze zdravotních funkcí stojí za zmínku měření srdečního tepu, stresu či SpO2.

oneplus nord watch

Na webu je rovněž zmíněna výdrž, která činí 10 dní při běžném používání a až 30 dní v pohotovostním režimu. No hodinky jsme osobně velmi zvědaví, jelikož původní OnePlus Watch to v recenzích dost schytaly. Už za pár dní se tedy dozvíme, zda se firma poučila ze svých chyb.

Podle čeho vybíráte chytré hodinky vy?

Zdroj: OnePlus, 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)