OnePlus Nord Watch jsou levné hodinky se špičkovým displejem a 30denní výdrží

oneplus nord watch hodinky

Společnost OnePlus nás poměrně dlouho lákala na hodinky Nord Watch a nyní je konečně oficiálně odhalila a to více než rok a půl poté, co ukázala původní OnePlus Watch. Firma láká na špičkový displej, skvělou výdrž, nebo hranatý design.

Pojďme začít u displeje, což je jedna z hlavních chloub nových hodinek. Díváme se na 1,78palcový AMOLED panel s rozlišením 368 x 448 pixelů a 60Hz obnovovací frekvencí, což u hodinek stále není úplným standardem. Tělo je tvořeno ze slitiny zinku a plastu. Nechybí certifikace IP68, díky které můžete s hodinkami také plavat. Připojíte je pak přes Bluetooth 5.2, což je taky jediná konektivita, kterou OnePlus Nord Watch nabízí. Zvlášť absence GPS zamrzí.

Milovníci sportů si přijdou na své. Režimů je zde totiž až 105 s tím, že některé z nich umí hodinky rozpoznat automaticky. Samozřejmostí je také sledování zdravotních aktivit od srdečního tepu přes měření hladiny SpO2 až po spánek.

OnePlus Nord Watch Review- Best in Class?

OnePlus Nord Watch Review- Best in Class?

Co se týče výdrže, tu dostává na starost 230mAh baterie, která při běžném používání vydrží asi 10 dní a pokud byste chtěli, můžete zvolit pohotovostní režim, který přináší řadu omezení, avšak hodinky pak bez nabíječky vydrží měsíc. Hodinky se v tuto chvíli prodávají v Indii a to za cenu 6 999 INR, což je asi 2 100 korun bez daně. V tuto chvíli bohužel nevíme, kdy se objeví v Evropě.

Jak se vám zamlouvají nové OnePlus Nord Watch?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)