Vyhlížíte Android 11 pro váš OnePlus Nord? Počkáte si trochu déle

OnePlus Nord Android 11 update dorazí později

Jestli patříte mezi majitele velmi populárního telefonu Nord značky OnePlus a už si mnete ruce při pomyšlení na jeho softwarové povýšení na Android 11, musíme vás zklamat. Respektive to udělali přímo vývojáři této čínské firmy. Po odeslání prvních vln updatů se ukázalo, že jsou v nové verzi systému chyby a distribuce tak byla pozastavena. Android 11 tedy do telefonů OnePlus Nord dorazí později oproti původním plánům.

OnePlus Nord Android 11 dorazí později

Na tuto skutečnost upozornili zástupci společnosti na svém internetovém fóru. Někteří uživatelé tam nahlásili, že se jim objevila notifikace upozorňující na existenci nové verze systému, která ale nebyla platná. Firma totiž mezitím masivní updaty zastavila. Důvodem jsou reporty jiných uživatelů, kteří již aktualizaci získali a pozorují množství problémů. Údajně mezi ně patří rychlejší vybíjení baterie, pomalejší nabíjení a nebo nefunkční zamykání vybraných aplikací. Počítejte tedy s tím, že vyladěný Android 11 dorazí do OnePlus Nord později. Současně doporučujeme, abyste tento update nestahovali z alternativních zdrojů a počkali si na oficiální, opravený.

Setkali jste se někdy s nepovedenou aktualizací?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)