TOPlist

Miláček Čechů od OnePlus dostává nášup nových funkcí! Kterou oceníte nejvíc?

oneplus nord 3 aktualizace
  • Oblíbený telefon od OnePlus dostává aktualizaci se spoustou novinek
  • Model Nord 3 se pyšní výkonným procesorem za skvělou cenu
  • Nový update nadstavby OxygenOS je k dispozici také v Evropě

Populární telefon střední třídy OnePlus Nord 3 dostává napříč celým světem systémovou aktualizaci, která přináší hromadu užitečných novinek. O rozšíření updatu na verzi OxygenOS 14.0.0.510 informovala sama společnost prostřednictvím svého oficiálního komunitního fóra. V Evropě aktualizace nese označení CPH2493_14.0.0.510(EX01).

Když pomineme, že je součástí aktualizace dubnová bezpečnostní záplata nebo spousta drobných vylepšení pro zajištění lepší stability systému, k uživatelům se dostává hned několik užitečných vychytávek. Majitelé OnePlus Nord 3 nově mohou například pořizovat snímky pouze specifické části obrazovky (funkce se v originále nazývá Partial screenshot) anebo vytvářet koláže fotografií bez rámečků. Ve stavu, kdy je obrazovka vypnutá, lze nyní stisknout a podržet tlačítko hlasitosti pro rozsvícení svítilny.

OnePlus Nord 3 5G zelená

OnePlus v seznamu změn dále zmiňuje tyto body:

  • Nyní můžete zadat první písmeno názvu aplikace a provést rozmazané vyhledávání z vyhledávacího panelu na domovské obrazovce v režimu šuplíku
  • Hlasitost jednotlivých aplikací nyní můžete upravit podle svých potřeb
  • Vylepšuje design panelu hlasitosti pro snadnější používání a vizuální konzistenci

oneplus nord 3

OnePlus Nord 3 vyšel téměř před rokem a doteď patří mezi nejzajímavější telefony své cenové kategorie. My sami se nedivíme, že si jej s procesorem MediaTek Dimensity 9000, 6,74palcovým AMOLED displejem se 120Hz frekvencí a 5000 mAh baterií, kterou lze dobíjet 80W výkonem, zamilovalo tolik českých spotřebitelů. Zařízení lze podle Heureky aktuálně sehnat s cenou od necelých 9 500 Kč.

Používali jste někdy telefon od OnePlus?

Zdroje: OnePlus, Gizmochina, Heureka

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)