TOPlist

OnePlus má na webu letní slevy. Vybrali jsme nejlepší

OnePlus letní slevy 2023 Nord sluchátka Buds

Čínská společnost OnePlus po delším čase láká na svém oficiálním webu na slevy, které jsou zajímavé i pro zákazníky v ČR. Většinou nejsou tamní výhody srovnatelné s nabídkami tuzemských e-shopů, teď se ale značce povedlo v několika případech trefit hřebíček na hlavičku. U některých modelů mobilních telefonů, včetně například vlajkového OnePlus 11 5G, teď firma nabízí sluchátka jako dárek. Pokud ale nejste zvědaví na bonusy a zajímá vás hlavně cena samotných telefonů, i tak vám může akce udělat radost.

Pěkné slevy číhají hlavně u telefonů série Nord. Model OnePlus Nord CE 3 Lite 5G je nyní na oficiálním webu k mání za 309 €, tedy asi 7 340 Kč. A ještě jsou k němu sluchátka OnePlus Nord Buds zdarma. Mobil OnePlus Nord 2T 5G je pak ve variantě 8/128 GB, která se prodává i v ČR. k dostání za 329 €, což je asi 7 800 Kč. Sáhnout ale můžete i po variantě 12/256 GB. K těmto telefonů jsou jako dárek drátová sluchátka OnePlus Type-C Bullets.

Zajímavě zlevněné jsou na oficiálním webu právě i některé špunty. OnePlus Buds Pro 2 stojí 143 €, tedy zhruba 3 400 Kč. OnePlus Nord Buds 2 zase mají zvýhodněnou cenu 59 €, což je asi 1 400 Kč. U nich už není rozdíl oproti české ceně tak velký, ale může zaujmout. Zmíněné letní slevy trvají na oficiálním webu OnePlus do 30. června.

Kolik produktů OnePlus už jste měli či vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)