OnePlus chystá stylová sluchátka ke svému telefonu ve spolupráci s JBL

29

Firma OnePlus, jejímž nejznámějším výrobkem je telefon OnePlus One, který jsme již před nějakou dobou recenzovali, nespí na vavřínech a místo toho pod svou značkou přináší příslušenství. Již minulý měsíc společnost uvedla sluchátka s názvem Silver Bullet a cenovkou 15 dolarů. Dalšímu modelu se přezdívá OnePlus x JBL E1+ a jak název napovídá, vznikl ve spolupráci s JBL. Cílit by měl na trochu náročnější zákazníky. Cenovka se z 15 dolarů posunula na 39,99 $.

OnePlus-JBL-E1

Zvuk by měl být dynamický s frekvenčním rozsahem od 10 Hz do 22000 Hz s masivním basem díky zahrnutí 9mm driveru od JBL s technologií PureBass. Na kabelu je připevněn ovládací panel, skrze který lze přepínat tracky, měnit hlasitost či odpovídat na příchozí hovory. “Špunty” si zároveň nechávají záležet na vzhledu. Atraktivní červená barva bude ideálním doplňkem telefonu. Za tu cenu to vypadá pěkně, avšak z propagačních materiálů můžeme těžko soudit, jaký bude výsledek. JBL E1+ se do prodeje dostanou koncem října.

Závěrem pěkné propagační video.

OnePlus – Introducing the JBL E1+ Earphones

OnePlus - Introducing the JBL E1+ Earphones

Zdroj: AC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)