OnePlus chystá další chytré hodinky i konkurenta pro Mi Band 7

oneplus watch

Společnost OnePlus se už nezabývá výhradně chytrými telefony. Před nějakou dobou se totiž vrhla na trhy s bezdrátovými sluchátky a také chytrými hodinkami. Nyní jeden z leakerů přináší informace o tom, že se můžeme v dohledné době těšit na dvojici dalších wearables – OnePlus Watch 2 a OnePlus Band 2 a také nová sluchátka.

OnePlus chystá hned čtveřici nových produktů

Leaker Mukul Sharma sdělil, že další generaci bezdrátových sluchátek OnePlus Buds uvidíme vedle mobilu střední třídy někdy ve třetím čtvrtletí letošního roku. Letos bychom se však zároveň měli dočkat také TWS sluchátek z odnože Nord, která budou pochopitelně o něco levnější. Náramek OnePlus Band 2 by měl dle jeho slov konkurovat levným fitness náramkům, mezi které můžeme zařadit třeba Xiaomi Mi Band 7.

OnePlus Watch barvy varianty

Hodinky OnePlus Watch 2 mají rozhodně co vylepšovat. Lidé kteří měli možnost recenzovat první generaci totiž dali jasně najevo, že nejde o bůhví jak skvělý produkt. Na závěr Mukul dodává, že by se všechny produkty měli oznámit na akci, která se bude konat v Indii.

Co si myslíte o firmě OnePlus?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)