OnePlus Band uveden. Cena i parametry z něj dělají konkurenta Mi Bandu

OnePlus Band parametry cena

Čínská společnost OnePlus finálně vstoupila do segmentu chytré nositelné elektroniky. Před pár hodinami se tak stalo díky představení fitness náramku s jednoduchým názvem OnePlus Band. Nové zařízení má dle očekávání hodně společného s ostatními konkurenty v čele s Xiaomi Mi Band. A to včetně částky, za kterou se bude prodávat. I když tu pevnou známe zatím jen pro Indii. Tamní cena OnePlus Band je v přepočtu cca 820 Kč, což je s ohledem na parametry příjemná zpráva.

This is the OnePlus Band | #SmartEveryWear

This is the OnePlus Band | #SmartEveryWear

Náramek nabízí v prvé řadě klasické funkce jako měření počtu kroků, tepu nebo analýzu kvality spánku. Z těch pokročilejších došlo na ovládání hudby či fotoaparátu v mobilu, a měření okysličení krve (SpO2), a to i během spaní. K tomu můžeme připočíst 37 základních ciferníků a 13 sportovních módů, mezi které patří také plavání díky ochraně IP68 / 5ATM. NFC minimálně tato verze nemá.

Další technické parametry hovoří o 1,1″ AMOLED displeji s rozlišením 126 x 294 pixelů, čtrnáctidenní výdrži a Bluetooth 5.0. Na první pohled je zřejmé, že i když má novinka stejně velký displej jako Mi Band, vyrukovala s trochu širším tělem. I přesto váží včetně řemínku jen 23 gramů. O dostupnosti na dalších trzích mimo Indii zatím nevíme.

Jak se vám líbí parametry a cena OnePlus Band?

Zdroj: OnePlus

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)