TOPlist

OnePlus dohání Samsung. Zaručí stejně dlouhý update mobilů

OnePlus aktualizace Android OxygenOS update updaty 2023

Když přijde řeč na aktualizace mobilních zařízení, největší pochvalu si díky rozhodnutím z posledních měsíců a let bezpochyby zaslouží korejský Samsung. Počet zaručených přechodů na novou verzi systému Android a množství bezpečnostních záplat zvýšil v poslední době hned několikrát. Přístroje této značky mají zaručeny čtyři generace Androida a současně pět let záplat. Tento velmi sympatický trend si nyní osvojuje také čínské OnePlus.

Vybrané mobily OnePlus budou mít zajištěné čtyři systémové generace v rámci nadstavby OxygenOS a pětiletou podporu od roku 2023. U obou hodnot společnost navýšila dosavadní hladinu o jeden rok a zařadila se tak po bok Samsungu, který byl v této oblasti tahounem.

„Vzhledem k tomu, že si stále více uživatelů ponechává svá zařízení déle, chceme se ujistit, že jim tuto možnost můžeme nabídnout. Tato nová politika aktualizací vám umožní přístup k nejnovějším bezpečnostním a nejnovějším funkcím potřebným k zajištění charakteristického rychlého a plynulého fungování po celou dobu životnosti telefonu,“ uvádí čínská firma na svém fóru.

Kolik aktualizací má zajištěn váš mobil?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)