TOPlist

OnePlus rychle opravilo OxygenOS 12 pro řadu 8 a model 9T

OnePlus 8 OnePlus 9T aktualizace update oprava OxygenOS 12 Android 12

Aktualizace zařízení na novou verzi systému by měla být hlavně o zavádění novinek, potřebných záplatách a celkově zlepšení dojmu z pužívání. Historie už mnohokrát ukázala, že se to nemusí vždy povést a jedním z posledních důkazů byl březnový update nadstavby OxygenOS 12 s Androidem 12 pro telefony řady OnePlus 8 a model OnePlus 9T. Po aktualizaci si mnozí uživatelé stěžovali na širokou škálu problémů. OnePlus naštěstí patří mezi rychle reagující výrobce a k lidem už vyrazila opravená verze.

Opravená aktualizace OxygenOS 12 pro OnePlus 8

Nové vydání OxygenOS 12 s řadovým označením C.16 vyrazilo plošně do celého světa. Pokud tedy máte jeden z uvedených mobilů, můžete se už po updatu začít poohlížet. Jestli máte potíže se stávajícím vydáním nadstavby a nová verze se vám zatím nenabízí, můžete variantu C.16 stáhnout manuálně z uvedeného seznamu. Model 9T se v Evropě neprodává.

Zaznamenali jste problémy se stávajícím OxygenOS 12?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)