Stahujte: Legendární řada OnePlus 8 dostává OxygenOS 13 s Androidem 13

oneplus 8 android 13 oxygenos 13

Poté co společnost OnePlus aktualizovala na Android 13 s nadstavbou OxygenOS 13 několik telefonů, jako třeba OnePlus 10R či OnePlus 9R se nyní nový systém podívá také na starší vlajky z roku 2020, OnePlus 8, OnePlus 8 Pro a OnePlus 8T.

Firma sice oficiálně nepotvrdila, že řada OnePlus 8 je jako další v pořadí, ale hromada uživatelů začíná hlásit aktualizaci, ačkoliv třeba ani nebyli v programu otevřené bety. V tuto chvíli je dostupná i v Evropě, takže pokud jeden z výše uvedených mobilů máte, zkuste v Nastavení > Aktualizace softwaru zkontrolovat, zda jej máte k dispozici. Je ale možné, že bude ještě několik dní trvat, než se dostane ke všem uživatelům.

OxygenOS 13 by OnePlus

OxygenOS 13 by OnePlus

Nový OxygenOS nabízí hromadu vylepšení, ať už se bavíme o Always-On displeji, novém uživatelském prostředí, nových animacích, nebo nebo celkovém zlepšení rychlosti systému. Samozřejmě nelze zapřít podobnost s ColorOS, který nalezneme v telefonech Oppo, jež spadá stejně jako OnePlus pod korporát BBK Electronics.

Už vám dorazil nový OxygenOS 13?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)