OnePlus 7 bude k dispozici ve třech verzích. Nebude chybět ani zaoblený displej

oneplus 7 design a displej

Už od roku 2016 vydává OnePlus pouze dva modely každý rok. Na jaře klasickou verzi a na podzim vylepšenou, která nese označení T. S příchodem OnePlus 7 se to má ale změnit, společnost by totiž měla vydat rovnou tři různé verze těchto telefonů.

OnePlus 7 obdrží i Pro verzi a 5G verzi

S informací poprvé přišel Ishan Agarwal. který pravidelně zveřejňuje úniky a spekulace k telefonům. Čínská společnost podle něj letos vydá OnePlus 7, OnePlus 7 Pro a OnePlus 7 Pro 5G. Že na tom něco bude, dokládá i jiný únik informací.

Nedávno se totiž na internetu objevily fotografie, na kterých je OnePlus 7 Pro, který má bezrámečkový displej a poprvé u této značky se používá i zaoblený displej známější spíše ze Samsung telefonů.

oneplus 7 design

O výkon se má starat Snapdragon 855, který doplní 8GB RAM. Samotný displej má čtečku otisků prstů a velikost panelu 6,67 palců. Na zadní straně jsou tři fotoaparáty 48 + 16 + 8 MPx. 5G verze telefonu má být rovněž odlišná i po stránce designu. Více připomíná loňský model OnePlus 6T. Brzy bychom se měli dočkat dalších informací ohledně OnePlus 7.

Těšíte se na nové verze OnePlus 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)