OnePlus 7 Pro bude mít stejně kvalitní displej jako Samsung Galaxy S10+

oneplus 7 pro displej hodnoceni displaymate

Podobně jako DxOMark testuje kvalitu fotoaparátů u telefonů, tak pro displeje existuje server DisplayMate. Už několik let testují kvalitu panelů v telefonech. Nyní zveřejnili výsledek toho, jak dopadl chystaný telefon OnePlus 7 Pro. Kvalitou displeje se údajně vyrovná telefonům od Samsungu.

Displej OnePlus 7 Pro získal v DisplayMate známku A+

Už dříve se spekulovalo o tom, že displej OnePlus 7 Pro bude jeden z hlavních marketingových taháků. Chystaný telefon má využívat OLED panel od Samsungu. Nově však již v QHD+ rozlišení a s obnovovací frekvencí 90 Hz. Toho se dá využít u her, ale i v samotném systému, který bude plynulejší.

Není to ale jen o kladech. Vyšší obnovovací frekvence je náročnější na baterii. A tu v DisplayMate netestují. Samotná kvalita displeje je ale podle prvního hodnocení A+. Na kompletní informace ohledně kvalit displeje si budeme muset počkat do 14. května, kdy padá embargo na informace. Nicméně hodnocení A+ získaly v minulosti například displeje u Samsung Galaxy S10+, Google Pixel 3 XL anebo Apple iPhone XS Max. Chystaná novinka od OnePlus se tak zařadí mezi ty nejlepší. Představení řady OnePlus 7 proběhne již 14. května.

oneplus 7 design

Budete sledovat představení OnePlus 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)