I majitelé OnePlus 7 a 7T se dočkali. Míří k nim čtvrtá beta s Androidem 11

OnePlus 7 7T beta 4 OxygenOS

Zatímco na trh v tuto chvíli přichází nová devátá série vlajkových mobilů značky OnePlus, vývojáři této společnosti nadále pracují na podpoře těch starších. Pod několika posledními články s tématikou kolem této populární čínské firmy si pár čtenářů stěžovalo, že se v rámci aktualizací trochu kašle na některé starší modely. Konkrétně například 7 a 7T. Jako by si reakci přímo přivolali. Přesně těch se totiž nyní týká další update. Telefony řad OnePlus 7 a 7T mají nyní k dispozici beta verzi systému OxygenOS s pořadovým číslem 4, která je postavená na novém Android 11.

Oxygen OS 11 OnePlus 8 Pro

Od minulého vydání ovšem nedošlo k výrazným změnám. Po zvukové stránce byl vyřešen problém s připojením na základě kodeku aptX Adaptive. Designově si pak vývojáři pohráli s chybným vyobrazením ikony baterie. Kromě toho je v seznamu zásahů obligátní vylepšení stability a další menší opravy. Zatímco modely OnePlus 7T už dostaly třetí vydání testovací verze OxygenOS, varianty OnePlus 7 v případě přechodu na beta 4 zaznamenají větší skok. Update na beta 3 byl u této dvojice po problémech pozastaven.

Na jakém systému teď běží váš OnePlus telefon?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)