OnePlus 5T s trendy displejem se představí za týden. Cena se nemá navyšovat

oneplus 5t cena predstaveni

Od představení OnePlus 5T nás dělí už jen několik dní. Společnost oznámila, že představení proběhne 16. listopadu v 17:00 středoevropského času. O pár dní později se pak začne prodávat. Zajímavé je, že podle posledních informací by se cena telefonu neměla oproti OnePlus 5 změnit.

OnePlus 5T se začne prodávat 21. listopadu. Cenou může překvapit

OnePlus telefony byly známé z počátku hlavně svou nízkou cenou, nicméně s každým nově představeným modelem se mírně zvýšila i cena. U posledního modelu OnePlus 5 byla cenovka stále lákavá oproti těm High End telefonům. Zároveň už ale OnePlus přibylo v této cenové kategorii několik konkurence schopných telefonů jako třeba Huawei P10, Honor 9, nebo LG G6. S představením nového modelu OnePlus 5T se tak očekávalo, že cena opět poroste.

A New View – Meet the new OnePlus 5T this Nov 16

A New View - Meet the new OnePlus 5T this Nov 16

To se ale nemá stát, alespoň to tvrdí lidé ze známého serveru TechRadar, kteří mají mít k dispozici interní dokumenty ohledně ceny této novinky ve Velké Británii. Je prý úplně stejná, jako u OnePlus 5, to znamená 499 eur, respektive 559 eur za model s 8GB RAM. Pokud se to potvrdí, jednalo by se o příjemné překvapení.

Oppo R11s (1)

Pokud jde o samotný OnePlus 5T, tak v něm uvidíme 6 palců velký displej s poměrem stran 18:9. Po designové stránce velice pravděpodobně bude vycházet z modelu Oppo R11s. Chybět nebude ani Snapdragon 835, mnoho paměti RAM a úložiště 64/128 GB. Společnost už také potvrdila, že telefonu zůstává i 3,5mm jack. Na přesnější detaily si musíme počkat na 16. listopadu, kdy se novinka od OnePlus oficiálně představí v plné kráse.

Těšíte se na nový telefon od OnePlus?

Zdroj: phandroid.com

 

 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)