Chytré hodinky Omate X oficiálně: 7 dní výdrž a procesor MediaTek

Omate-X-6

Trh s chytrými hodinkami byl obohacen o nový model – Omate X Smartwatch. Novinka představuje po Omate Truesmart již druhé hodinky od tohoto výrobce a vypadá to, že se opět máme na co těšit. Chytré hodinky Omate X cílí především na uživatele, kteří chtějí mít na ruce stylové a elegantní hodinky, změnil se tedy především design. Tělo hodinek je pouze 11 mm tenké a podporuje standardní 22mm pásky, které se tedy dají vyměnit. Omate X dále nabídnou 1,54″ TFT displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, safírové sklíčko a procesor MediaTek MT2502A, který by měl v kombinaci se 400mAh baterií znamenat až 7denní výdrž. Díky přítomnosti akcelerometru lze Omate X využít také jako krokoměr, bohužel se nepíše nic o zvýšené odolnosti a trochu se obáváme, že na rozdíl od konkurence nejsou tyto chytré hodinky voděodolné.

omate-2

Samozřejmostí je podpora notifikací a propojení skrze Bluetooth s telefonem s operačním systémem Android či iOS. Přítomen je také hlasitý reproduktor, díky čemuž lze používat hodinky jako “hands free”. Omate X je možné nyní předobjednat za cenu 129 dolarů (cca 2700 Kč), což je skvělá cena. Na trh by měly přijít v říjnu letošního roku.

omate-x-1

zdroj: mobilegeeks.com

Chcete se podívat na spoustu chytrých hodinek osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)