Hodinky Omate TrueSmart – úspěch v Kickstarter a možnost objednání!

omate smartwatch ico

S chytrými hodinkami se jakoby roztrhl pytel v poslední době. Po uvedení SmartWatch od společnosti Sony nechce zůstat pozadu ani Samsung, který nedávno zveřejnil svoje Galaxy Gear. Ty se bohužel prozatím nesetkaly s velikým ohlasem. Co naopak přitahuje zraky lidí po celém světě jsou hodinky, které jsme doposud mohli nalézt na webových stránkách Kickstarter.

a9d90f027a6fad6fd2226931bb9a2cb1_large

Jak už to bývá, vše jednou skončí. Není tomu jinak ani u chytrých hodinek od společnosti Omate. Ty byly doposud vedeny na stránkách Kickstarter, jejich kampaň nyní ale skončila. A jak dopadly?

Během kampaně na hodinky přispělo více než 4 000 zájemců z celého světa a vybrali dohromady více než 1 000 000 dolarů. To je opravdu více než se očekávalo. Původní cíl byl totiž pouhých 100 000 dolarů. Už 13 dní před koncem kampaně bylo vybráno více než 660 000 dolarů, o čemž jsme Vás informovali už v článku Chytré hodinky Omate TrueSmart: vodotěsný smartphone na vašem zápěstí.

Jedná se také o zcela první chytré hodinky, které nebudou nikterak závislé na mateřském zařízení. Tento model má vlastní šuplík na MicroSIM kartu, díky které z hodinek budete moci libovolně volat a psát SMS.

nexusae0_TrueSmart3

Specifikace

Hodinky se budou vyrábět s certifikací IP67, což znamená, že jsou odolné proti vodě a prachu. Díky MicroSIM kartě budete moci volat, posílat SMS či se připojit k internetu. Vyrábět se budou se safírovým sklíčkem, pod kterým se ukrývá Outdoor IPS displej s dotykovým ovládáním, velikostí 1,53 palce a rozlišením 240 x 240 pixelů. Na boku zařízení je umístěna 720p HD kamera, díky které budete moci pořídit velmi kvalitní fotografie a video. Pod kapotou se ukrývá baterie s kapacitou 600 mAh, která bude výměnná! Kromě toho zde nalezneme paměť RAM s velikostí 512 MB/1 GB , vnitřní úložiště s kapacitou 4 GB/8 GBdvoujádrový procesor, GPS, WiFi Bluetooth 4.0. Poslední perlička na závěr. V hodinkách bude i Sonic Emotion Absolute 3D.

nexusae0_TrueSmart2

Specifikace se zlepšovaly ruku v ruce s rostoucí cílovou částkou, zde se můžete podívat na průběžný postup:

  • STRETCH GOAL #1: $500K Sapphire Crystal Glass
  • STRETCH GOAL #2: $650K Spares
  • STRETCH GOAL #3: $720K 720P Video Recording
  • STRETCH GOAL #4: $800K Fleksy Invisible Keyboard
  • STRETCH GOAL #5: $900K for EXTRA BATTERY
  • STRETCH GOAL #6: $1M for Sonic Emotion Absolute 3D
  • Clockface Mania Stretch: Every $5K Above $900K = 1 Premium Clockface from the Design Challenge

Dostupnost

Eshop se nýní přesunul na stránky Omate, kde si hodinky v tuto chvíli můžete předobjednat. Společnost je začne do celého světa rozesílat v listopadu. Cena byla stanovena na $249 za klasickou verzi a $299 za verzi Extreme. Za poštovné do ČR si připlatíte $30.

Zde se můžete podívat na videa o těchto hodinkách:

Omate TrueSmart | Final Design Look & Feel

Omate TrueSmart | Final Design Look & Feel

 

Omate TrueSmart | Working Final Design – Presets UI Styles Chameleon Vs Elegant Laser

Omate TrueSmart | Working Final Design - Presets UI Styles Chameleon Vs Elegant Laser

 

Omate TrueSmart | Messaging with Standard Android Keyboard

Omate TrueSmart | Messaging with Standard Android Keyboard

 

Těšíte se na hodinky stejně jako my v redakci?

Zdroj: AndroidPolice, Omate

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)