TOPlist

Oleofobní vrstva na displejích Pixelů 4 mizí už po pár dnech. Má Google další problém?

google pixel 4 oleofobní vrstva

Vypadá to, že má Google Pixel 4 další problém. Redaktor ze serveru Androidcentral, Andrew Martonik, který vlastní nejnovější vlajkovou loď od Googlu objevil celkem zajímavý problém s displejem, konkrétně s ochrannou vrstvou. Stěžoval si, že oleofobní vrstva chybí ve spodní části displeje. Po pár dnech se k němu přidal další z redaktorů, který vlastní Pixel 4 XL.

Andrew nevěděl, zda se problém týká pouze jeho kusu, či se jedná o globální chybu. Kromě dalšího redaktora Harise Jonnalagadda si na stejný problém začalo stěžovat velké množství uživatelů. Google podobný problém už jednou v minulosti řešil, konkrétně s Pixely 3. Oleofobní vrstva je speciální látka, která odpuzuje mastné otisky prstů a lehké škrábance, čímž zajišťuje lepší a příjemnější dotykové ovládání. U každého telefonu tato ochrana samozřejmě po čase mizí, ovšem Pixel 4 je na trhu jen pár týdnů, což by se rozhodně nemělo stát.

pixel 4 oleofobní vrstva

Pokud vlastníte Pixel 4 a tato zpráva vás poněkud rozrušila, což plně chápeme, máme pro vás alespoň částečné řešení. Nalepte si na displej ochranné sklo, které má vlastní dotykovou vrstvu. Tím zabráníte rychlému opotřebení oleofobní vrstvy.

Opotřebovala se vám někdy oleofobní vrstva?

Zdroj: androidcentral.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)