Ohebný telefon Motorola RAZR na nových snímcích. Návrat ke kořenům s úzkým displejem

motorola razr 2019 spekulace ohebny telefon

Ohebný telefon Motorola RAZR ještě nebyl oficiálně představen, nicméně ten čas se stále více přibližuje. Společnost se vydává úplně jiným směrem, než jsme mohli vidět u Samsung Galaxy Fold anebo Huawei Mate X. Jak naznačilo již několik úniků a spekulací. Motorola bude využívat vertikální ohýbání displeje. V otevřeném stavu tak bude telefon mít hodně úzký displej. Nyní jsme se dočkali dalších snímků, které design potvrzují.

Ohebný telefon Motorola RAZR bude mít hodně výraznou bradu

Na nových snímcích si můžeme všimnout balení telefonu, které bude v netradiční podobě. V balení budou sluchátka, USB-C kabel, nabíječka, manuály i redukce z USB-C na 3,5mm audio konektor a podle všeho spodní strana krabice bude sloužit jako stojánek. Samozřejmostí je samotný ohebný telefon.

Ten jde vidět na jednom obrázku se zapnutým displejem. Všimnout si můžete poměrně velkého výřezu, což může naznačovat 3D senzory pro skenování obličeje. Druhou věcí, kterou si na přední straně všimnete, je masivní brada. Motorola se tak opravdu vrací ke kořenům, protože i původní “véčka” RAZR měla obrovskou bradu. V této bradě bude hlasitý reproduktor. Prozatím v tuto chvíli není jasné, kdy se telefon představí, nicméně cena by měla být nižší než jsme mohli vidět u Samsungu či Huawei.

Těšíte se na tento ohebný telefon od Motoroly?

Zdroj: gizchina.com, letsgodigital.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)