Novinka Cat S53: Odolný 5G telefon s bezdrátovým nabíjením

odolný 5G telefon Cat S53

Na český trh brzy vyrazí nový odolný mobilní telefon značky Cat. Jde o model Cat S53, mezi jehož přednosti patří 6,5palcový HD+ displej, primární 48Mpx fotoaparát Sony, nadstandardně velká 5 500mAh baterie s možností 18W bezdrátového nabíjení a v neposlední řadě i 5G konektivita. K tomu je samozřejmě potřeba připočíst i schopnost odolat i těm nejnepříznivějším podmínkám, což zaručují certifikace IP68/IP69K nebo standard MIL SPEC 810H.

V mobilu, který bude v našich končinách dostupný od 8. srpna, běží Android 11 a o výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 480. Novinka Cat S53 má 6GB RAM a 128GB úložiště, Bluetooth 5.1, NFC a také jack konektor. Nejnovější telefon Cat je vybaven ultra jasnou svítilnou, umístěnou nahoře, kterou lze zapnout bočním programovatelným tlačítkem. To lze mimo jiné použít také pro push-to-talk funkci.

Design telefonu je přizpůsobený účelu, takže jej lze snadnou uchopit i v rukavicích, a obsahuje také nástavec na šňůrku pro bezpečné uchycení. Snímač otisků prstů je ergonomicky umístěný na zadní straně pro maximální použitelnost při práci. Zájemci o tento mobil si musí připravit 12 499 Kč.

Jak moc odolný telefon vyžadujete?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)