Rychlý vzestup Oclean na trhu s elektrickými zubními kartáčky

Oclean elektrický zubní kartáček akce sleva

Komerční článek

Za poslední roky si zákazníci oblíbili průkopnickou značku Oclean, která zaujala nejen inovativní technologií, ale i originálním designem a přijatelnými cenami.

Všichni víme, že trh s elektrickými zubními kartáčky dosud ovládali dva giganti – Oral-B a Philips. Za poslední roky si ale zákazníci oblíbili průkopnickou značku Oclean, která zaujala inovativní technologií, profesionální péčí, originálním designem a přijatelnými cenami. Podle statistik online nákupů a zákaznických recenzí se množství uživatelů elektrických zubních kartáčků Oral-B a Philips přeorientovalo na Oclean. Oclean elektrický zubní kartáček blind zone detection

Značka Oclean se považuje za specialistu v pokročilé péči o zuby, což se odráží i ve využití inovativní technologie při vývoji produktů, poskytování profesionální péče o zdraví ústní dutiny a zdokonalování zákaznických zkušeností.

Elektrické zubní kartáčky X Pro a X Pro Elite jsou vybaveny systémem pro detekci osmi zón se slepými body, díky čemuž se zákazníci nemusí obávat vynechání těžko přístupných míst při čištění zubů. Důsledná detekce slepých míst nevyžaduje ani přístup k aplikaci – X Pro umí i bez ní sesbírat a zpracovat údaje, využívat statistické metody, algoritmy fúze a algoritmy postoje, které pomáhají při ukládání výsledků čištění zubů. Ty se následně zobrazí na dotykovém displeji kartáčky, což umožňuje výlučně technologie od Oclean.

Ve snaze zlepšit zkušenosti s používáním kartáčky společnost Oclean také vyvinula Ultrasonický technologii redukce šumu, která díky nejefektivnější redukci zvuků při čištění zubů obsadila první místo na trhu s elektrickými zubními kartáčky. Ultrazvukový motor s frekvencí 20.000 Hz kromě toho snižuje hlasitost zvuků, které kartáček vydává při čištění, na 45 db, což můžeme přirovnat k hlasitosti létajícího komára.

  Oclean elektrický zubní kartáček aplikace apps

O pokrokovosti nelze mluvit jen v souvislosti s hardwarem elektrického zubního kartáčku Oclean. Přelomový software X Pro umí uživateli doporučit více než 20 profesionálních dentálních programů v závislosti na individuální rutiny a zdraví ústní dutiny. Zákazník si také může vybrat ze stovek speciálně navržených programů čištění zubů. Softwarový algoritmus je navržen tak, aby uspokojil potřeby tisíců lidí, díky čemuž zákazníkům odbourává starosti.

Získej slevu na nákup 150 Kč

Získejte slevu $7 (cca 150 Kč) na nákup zubných kartáčku Oclean X Pro Elite na Aliexpressu. Stačí při nákupu na tomto odkaze zadat kód: SVETANDROIDA

V každém detailu zubního kartáčku je zpečetěna tvrdá práce designérů, kteří jsou autory praktického a minimalistického vzhledu. Výrobky značky Oclean jsou držiteli několika ocenění, včetně nejprestižnějšího designového ocenění v Asii Good Design, IF Award a Red Dot Award.

Díky inovativní technologii, profesionální péče o zdraví ústní dutiny, kvalitnímu uživatelskému zážitku a přijatelným cenám společnost Oclean rychle prorazila na trhu s elektrickými kartáčky. Dá se čekat, že v budoucnu poskytne další revoluční nápady na zlepšení této oblasti zdravotní péče.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)