Skupinový videohovor ve WhatsAppu už vás neodřízne od jiné práce

obraz-v-obraze-skupinove-videohovory-whatsapp

Komunikátor WhatsApp se začal v Obchodě Play objevovat ve verzi 2.20.201.19, která s sebou nese několik zajímavých novinek. Kromě vyhledávacích filtrů nebo lepší práce s přílohami vývojáři zapracovali také na prostředí videohovorů. U těch, které mají více účastníků, nyní bude možné komunikační okno zmenšit do podoby decentnějšího rámečku. Takzvané picture-in-picture aneb mód obraz v obraze byl pro skupinové videohovory oznámen v seznamu změn zmíněné verze aplikace WhatsApp.

obraz v obraze skupinové videohovory WhatsApp

Pokud tedy budete hovořit s kolegy či přáteli v hromadné videokonferenci a budete potřebovat na telefonu současně řešit i jiné věci, nyní už to půjde. Ať už půjde o dopisování e-mailu, hraní hry nebo třeba prohlížení fotek. Stačí si okno s hovorem stáhnout na menší velikost a nechat ho “plout” nad plochami ostatních aplikací v telefonu. Zavedení funkce obraz v obraze pro skupinové Whatsapp videohovory vítáme. Možností efektivního multitaskingu není nikdy dost.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Děláte během videohovorů na mobilu i jinou práci? Jakou?

Zdroj: Obchod Play

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)