O2 už ladí Vánoce: Sleva 1 000 Kč pro všechny a na všechno

O2 vánoce 2022 sleva

Vánoční kampaně operátorů jsou tu. Jejich oznamování odstartovalo tuzemské O2, které zákazníkům slibuje slevu 1 000 korun za každou službu, kterou u operátora mají. Nově mohou zlevňující voucher, který najdou v mobilní aplikaci Moje O2 v O2 Radostech, přeposlat i svému nejbližšímu, a o radost se tak podělit. Nabídka platí pro nové i stávající zákazníky na oblíbené tablety, notebooky, příslušenství i telefony z nabídky O2.

“Slevu 1 000 korun mohou zákazníci použít na nové našlapané O2 pods+. První česky mluvící true wireless sluchátka nabízí řadu prémiových funkcí – například režim inteligentního potlačení hluku nebo senzor vložení do uší. Novinkou letošních Vánoc je i multinabíječka O2 Power HUB,” upozorňuje O2 na produktové nováčky.

Slevu dostanou všichni, ať už mají předplacené karty, tarify se smlouvou na volání, internet nebo O2 TV. Akce platí nejen pro stávající a nové zákazníky, kteří si službu aktivují v době vánoční kampaně. Jednotlivé slevy na produkty se nesčítají a každou lze uplatnit pouze na jeden nákup. Slevu je možné uplatnit na oblíbené modely tabletů, notebooků, telefonů a dalšího příslušenství buď přímo v kamenné prodejně, nebo v e-shopu.

Kolik máte služeb u O2?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)