O2 má teď slevy a bonusy na jednom místě. Říká mu Radosti

O2 Radosti aplikace výhody slevy bonusy benefity

Zákazníci českého operátora O2 nově najdou veškeré dostupné slevy, bonusy či benefity na jednom novém místě. Od dubna začíná fungovat záložka O2 Radosti v rámci mobilní aplikace Moje O2. Novinka nahradí předcházející položku Výhody od O2 a sloučí v sobě Odměnu za dobití, mobilní i internetovou aplikaci O2 Výhody. Sekce v sobě spojuje nejen výhodné nabídky na telefony a příslušenství, ale i unikátní benefity, které nabízí jen operátor.

O2 Radosti aplikace výhody slevy bonusy benefity ukázka

“Poskytujeme i zvýhodněné nabídky služeb ze světa O2, včetně možnosti si vybrané služby vyzkoušet zdarma. V Radostech zákazník najde i slevy na to nejlepší z O2 Knihovny, kde máme bohatý výběr z e-knih, audioknih i e-magazínů. Velkým plusem jsou i slevové akce na obsah z TV např. na vybrané filmy z Videotéky,” popisuje Dana Tomášková, ředitelka televizních a digitálních služeb tohoto operátora. Seznam zajímavých slevových akcí doplňují i zvýhodněné vstupenky do O2 Arény či O2 Universa a nechybí ani vybrané benefity od partnerských firem.

Jaké benefity od operátora běžně využíváte?

Zdroj: O2

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)