O2 představilo neomezené tarify. Uspějí proti konkurenci?

o2 neomezená data

Tarify s neomezenými daty ukázal jak Vodafone, tak T-Mobile již v létě. Nyní se k nim přidává poslední z českých operátorů, který kromě představení nových tarifů aktualizoval ty stávající, kde navýšil datový limit. Představil také nový balíček O2 Spolu, kde budeme moci sledovat sportovní přenosy či prémiový kanál HBO zdarma až do léta 2020.

o2 neomezený mobilní internet

O2 začne nové neomezené tarify nabízet 16. září, přičemž rozdíly v jednotlivých tarifech jsou pouze v rychlosti. Za neomezený internet s rychlostí 5 Mb/s zaplatíme 1 099 Kč, za rychlost 20 Mb/s zaplatíme 1 299 Kč a za nejvyšší rychlost až 300 Mb/s si společnost říká o 1 599 Kč. V nabídce je ještě speciální tarif NEO Platinový, který nabídne také 1 GB dat v zoně Top svět a 500 minut volání do zahraničí. Tento tarif vyjde na 2 499 Kč.

o2 neomezený mobilní internet

Kromě neomezených tarifů společnost navýšila data u tarifů FREE+ s neomezeným voláním a snížila jejich ceny. Za tarif FREE+ bronzový nově zaplatíme o sto korun méně a dostaneme o 1 GB více dat. Tarif FREE+ Stříbrný přidává více, než dvojnásobek dat, tedy 14 GB a cena zůstává stejná. Tarif FREE+ pak data dokonce zpětinásobil na 60 GB. Balíček O2 Spolu pro jednoho pak nabízí základní neomezený tarif, O2 TV a Internet na doma 20 Mb/s, přičemž za něj zaplatíme celkem 1 499 Kč.

Co říkáte na nové neomezené tarify od O2?

Zdroj: o2.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)