TOPlist

Poslední šance! O2 nabízí neomezené tarify s pořádnou slevou, ale musíte být rychlí

O2 neomezená data sleva
  • Neomezené tarify O2 Neo+ lze pořídit s pěknou slevou
  • Musíte si však pospíšit, akce končí už zítra
  • Pokud jste klienty AirBank, může být zvýhodnění ještě větší

Ve srovnání s mnohými dalšími evropskými zeměmi, například Polskem, na tom s cenou mobilních tarifů u nás v Česku nejsme vůbec dobře, a proto vždycky potěší, když se dají datové balíčky pořídit ve slevě. Za pěkně zvýhodněné ceny si nyní můžete pořídit u O2 neomezené tarify Neo+, operátor totiž vybrané z nich nabízí s 300korunovou slevou. Musíte si ale pospíšit, akce končí zítra.

Sleva 300 korun se vztahuje na balíčky Neo+ Stříbrný, Zlatý a Platinový. Hlavním lákadlem všech tří je možnost neomezeně zasílat SMS zprávy, telefonovat a na území České republiky také bez jakéhokoliv limitu datovat. Liší se od sebe především rychlostí samotného mobilního internetu, od čehož se ve finále odvíjí také samotné ceny – nejdražší tarif Neo+ Platinový vám dovolí využívat maximální rychlost sítě 5G, zatímco Zlatý a Stříbrný balíček nabízí maximální rychlosti 20 Mb/s a 10 Mb/s. Rozdílů bychom ale nalezli více, například v limitu dat při výskytu v jiných zemích EU.

A kolik tedy balíčky nyní stojí?

Tarif O2 Neo+ Stříbrný, který běžně vychází na 949 korun měsíčně, si teď můžete objednat za 649 korun. Zlatá verze namísto 1 149 korun stojí 849 korun a Platinový balíček aktuálně pořídíte za 1 049 korun, přičemž běžně stojí 1 349 korun. Je nutné podotknout, že zlevněná cena za tarif platí i nadále po skončení akce. Ke každému z balíčků jsou také dostupná Data naplno – u toho nejlevnějšího si je můžete aktivovat třikrát, u prostředního až pětkrát do měsíce. Platinový, jak jsme již zmínili, poskytuje maximální rychlost dat už v základu.

o2 neo sleva

Máte Air Bank? Plaťte ještě méně!

Jak společnost O2 dnes informovala v tiskové zprávě, díky propojení v rámci skupiny PPF se rozšiřuje spolupráce mezi ní a bankou Air Bank, která zákazníkům přináší atraktivní výhody. I v rámci nového ekosystému Unity hodlá O2 nadále vyplácet zákazníkům obou firem 300korunový cashback:

Tuto odměnu může získat kdokoli, kdo splní základní podmínky – na běžný nepodnikatelský účet vedený u Air Bank si pravidelně posílá alespoň 10 000 korun měsíčně a zároveň z účtu v Air Bank hradí faktury za služby operátora O2 ve výši alespoň 600 korun.

Nabídku si lze aktivovat v aplikaci My Air.

My Air
My Air

Jaké služby od O2 používáte vy?

Zdroje: O2 (1, 2)

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)