TOPlist

Skvělá nabídka: O2 nabízí tarif v hodnotě 749 Kč zadarmo na (téměř) tři měsíce! Jak ho aktivovat?

operátor o2 žena držící telefon
  • České O2 láká na tarif NEO+ Bronzový zcela zdarma
  • Akce platí pro všechny zákazníky, surfovat bez poplatků můžete celé léto
  • Zahrnuje neomezené volání a SMS, 12 GB dat a 5x službu Data naplno

Už potřetí v řadě dává tuzemské O2 šanci všem zákazníkům, ať už jsou u jakéhokoliv operátora, vyzkoušet si na vlastní kůži, proč je jeho 5G síť nejlépe hodnocená v Česku. V rámci letní akce si můžou od 6. do 30. června 2024 zájemci objednat tarif NEO+ Bronzový na zkoušku zcela zdarma. Běžně přitom tento tarif stojí 749 Kč. Pokud si jej v dané období stihnete zřídit, nemusíte jej platit až do 1. září 2024.

V případě, že si O2 NEO+ Bronzový aktivujete dnes, dostanete jej tedy na téměř tři měsíce zadarmo. To je skvělá nabídka! Může se teď v létě hodit nejen českým zákazníkům, ale i cizincům, kteří do Česka cestují jen na prázdniny (pro cizince nabídka neplatí, a to z důvodu, že je nelze digitálně (např. BankID) ověřit, jak nám doplnila tisková mluvčí společnosti O2, Veronika Kučíková). Tarif můžete používat samozřejmě i na jiných zařízeních, například na tabletu.

o2 tarif bronzovy zdarma leto

A co vlastně tarif NEO+ Bronzový nabízí?

  • 12 GB dat pro surfování po internetu a streamování obsahu doma i v celé EU
  • Neomezené volání a SMS do všech sítí v České republice
  • 5x Data naplno – možnost aktivovat si na 24 hodin neomezená data v libovolný den

Jasně, 12 GB dat není v dnešní době žádné extra terno, ale na procházení webu a sem tam nějaké sociální sítě, bude i tato porce dostačovat. Operátor navíc k tarifu nabízí službu Data naplno, která nabízí možnost aktivaci 24 hodin neomezených dat v aplikaci Moje O2. Takže pokud budete zrovna na chatě marně čekat než přestane pršet, můžete využít této služby a neobávat se o vyčerpání limitu. Za 49 Kč si pak můžete kdykoliv dokoupit další den, vyčerpáte-li měsíční porci zdarma (5x).

Jak pořídit tarif u O2 zdarma?

Na pobočce to nepůjde, ke všemu vám bude stačit telefon. Doporučujeme využít aplikace Moje O2, kde si zřídíte nové telefonní číslo/přenesete stávající a po vyplnění údajů si můžete vybrat mezi fyzickou SIM a eSIM. Před skončením zkušebního období vás O2 upozorní SMSkou, na tu stačí odpovědět „STOP“ a tarif se automaticky a bez jakýchkoliv dalších závazků zruší.

Po skončení testovacího období se tedy zákazník sám rozhodne, zda si tarif ponechá. V případě zájmu si ho může od 2. září 2024 pořídit za zvýhodněnou cenu 599 Kč měsíčně.

Pořídíte si tarif NEO+ Bronzový zdarma?

Zdroj: tisková zpráva O2

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)