Menu

Nubia-A představen: Podivný telefon na zápěstí jde brzy do prodeje

Vzpomínáte si na podivný koncept ohebného telefonu Lenovo, který jste si mohli přidělat na zápěstí podobné jako hodinky? Tak je zpátky, akorát se o něj postarala společnost Nubia, která patří pod ZTE a už nejde jen o koncept. Příští čtvrtletí bude tento telefon s názvem Nubia-A kompletně představen a půjde do prodeje.

Nubia-A: Je to stále telefon, nebo chytrý náramek s možností volání?

Novinka se poprvé odhalila na veletrhu IFA, a to pomocí videa, které naznačuje budoucnost přenosných zařízení. Podle společnosti Nubia to bude v zařízení na zápěstí. Nubia-A má dlouhý ohebný OLED displej. Svou velikostí se nedá moc srovnávat s žádnými chytrými hodinkami nebo náramky. Podporují se klasické 4G sítě, můžete tak volat, posílat SMS a používat i mobilní data. I když tedy prohlížet si webové stránky nebude moc pohodlné.

Náramek má dokonce i selfie kameru, která se bude dát použít i jako klasický fotoaparát, stačí pootočit ruku. Prozatím není moc jasné, jak celé zařízení bude fungovat, potvrzené je to, že budou fungovat aplikace a zařízení bude mít i speciální proximity senzor, který bude upravovat směr displeje tak, aby uživatel vždy viděl přesné informace, ať už se na displej dívá jakýmkoliv směrem. Stále si ale nejsme moc jistí tím, že jde o chytrý telefon, i když jej tak Nubia přímo nazývá. Spíše v tom vidíme značně vylepšený chytrý náramek.

Co říkáte na Nubia-A? Je to podle vás telefon nebo chytrý náramek s podporou volání?

Zdroj: phonearena.com

 

Komentáře

Luap

Luap 15

31.8.2018 12:35

No na filmy to asi moc nebude…

Milan4exa

Милан Швец 18

31.8.2018 20:05

Vypadá teda dost “dámsky”. Jako začátek to vypadá líp než ty dnešní “cihly”.

Rolf

Rolf 9

1.9.2018 17:59

Konečně neco co vypadá k světu

RSS (komentáře k článku)