Aplikace Google Meet brzy nabídne nový vzhled, jak bude vypadat?

google meet nový vzhled

Koronavirová krize se proměnila v neoficiální souboj komunikačních platforem. Největší hráči, mezi něž patří Facebook, Zoom nebo Microsoft, tak neustále přicházejí s novinkami, kterými by předčili svou konkurenci. Jinak tomu není ani v případě Googlu. Ten obohatil funkcionalitu služby Duo, oznámil konec Hangouts a zaměřil se na rozvoj Google Meet a Google Chat. Právě aplikace Google Meet nám pak v brzké době představí svůj nový vzhled.

Google Meet
Google Meet

Nový vzhled Google Meet se inspiroval u Gmailu a oproti původní verzi se mnohem více zaměřuje na plánování jednotlivých hovorů či jejich správu. Po spuštění aplikace nás tak již nepřivítá přichystaná přední kamera, jak je zvykem také u Google Duo, nýbrž přehled všech naplánovaných videohovorů. Z této obrazovky se můžeme připojit k probíhající konferenci, založit novou nebo přidat událost do kalendáře.

Redesign aplikace Google Meet čeká uživatele operačních systémů iOS i Android a bude dostupný pro osobní i firemní účty (GSuite). Prozatím není zcela jasné, kdy se aktualizace začne šířit globálně, mělo by se ovšem jednat o několik následujících týdnů.

Zaujal vás nový vzhled aplikace Google Meet?

Zdroj: 9to5Google

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)