TOPlist

UleFone prodává ARMOR X6. „Podvodníka“ s Androidem 9 za 1400 korun

nový Ulefone ARMOR X6

Někomu prostě stačí jednoduchost a odolnost. Pokud mezi takové zákazníky patříte, neměl by vaší pozornosti uniknout nový uleFone ARMOR X6. Tento čínský telefon byl představen s koncem roku 2019 a momentálně běží jeho předobjednávky. Na serveru Banggood postupně roste jeho cena podle počtu již zaplacených kusů, takže jestli vás následující specifikace zaujmou, rozhodně s objednávkou nečekejte. Teď je cenovka v přepočtu na čtrnácti stovkách za základní černou verzi. Jakmile se jich prodá dalších cca 100 a celkově poskočí počet objednávek nad 299, zvýší se cena na 1600 Kč. I tato suma je ale opravdu směšná vzhledem k tomu, co všechno telefon nabízí.

Základní výhodou je rozhodně odolnost. Nový uleFone ARMOR X6 v pohodě zvládne pád z více než metrové výšky a disponuje ochranou IP68/IP69K. Na třicet minut s ním můžete ve vodě do hloubky metru a půl. K tomu je vybavená i jeho zadní kamera s osmi megapixely, která je připravená na podvodní natáčení. Ta přední má megapixelů pět. K dalším ochranným vlastnostem patří vysoká odolnost proti poškrábání, proudu horké vody, vibracím, vlhkosti a také extrémním teplotám. Na promo videích výrobce telefon s oblibou rochní v písku. Metr pod zemí telefon vydrží 24 hodin. Zvláštní výbavu uzavřeme možností pracovat s telefonem i v rukavicích, ale vychytávek nabízí ještě mnohem víc. Třeba sadu aplikací pro stavaře a dělníky.

Ulefone ARMOR X6 IP68 IP69K Waterproof 5.0 inch 4000mAh 2GB 16GB MT6580 Quad core

Ulefone ARMOR X6 IP68 IP69K Waterproof 5.0 inch 4000mAh 2GB 16GB MT6580 Quad core

Z běžných parametrů stojí za zmínku pětipalcový displej s rozlišením 720×1280 pixelů, senzor pro rozpoznávání obličeje a baterie o kapacitě 4000 mAh. Ta by měla vydržet až 13 hodin hovoru. A nesmíme zapomenou na přítomnost Androidu 9, což je u takového typu telefonu skvělé. Ale ať jen nechválíme, máme i pár výtek. Telefon sice poskytuje dualSIM, ale zvládne jen 3G sítě. Kombinace 2 GB RAM a 16 GB ROM je taky hodně nízko. Na druhou stranu, co byste chtěli od telefonu za nějakých patnáct stovek? Je připravený sloužit v drsných podmínkách, ale nemusíte se s ním rovnou vrhnout pod lavinu. Určitě by uspokojil i jiné nenáročné uživatele, kteří upřednostňují praktičnost před high-end vychytávkami a výkonem.

Čím zaujal nový uleFone ARMOR X6 vás?

Zdroj: banggood

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)