Nový tarif Vodafone nabízí 10 GB dat, neomezené SMS a 100 minut volání za skvělou cenu

specialni tarif vodafone data

Vodafone si v květnu připravil hodně zajímavý tarif s 10 GB dat, neomezenými SMS a 100 minut volání do všech sítí zdarma. Nejlepší na něm je však cena 499 Kč měsíčně. Tento na české poměry skvělý tarif nabízí společnost celý měsíc. Problém je však v tom, že Vodafone nechce, aby jej lidé pořídili. Bez speciálního odkazu se na stránku s informacemi o tarifu téměř nedá dostat.

Skvělý tarif Vodafone s 10 GB za 499 Kč

Jedná se o speciální akci, kterou si operátor přichystal na měsíc květen, každopádně mnoho lidí o této akci nevědělo. Společnost o nabídce doslova mlčela, neprobíhal žádný marketing, dokonce ani na stránkách Vodafone se nedá jednoduše dohledat. Nabídka se šíří až pomocí lidí, kteří si přeposílají přímo odkaz na nabídku měsíce.

vodafone tarif

Na odkazu výše naleznete informace o tom, co tarif všechno má. V první řadě je to 10 GB dat, kterou doplňuje 100 minut volání do všech sítí (poté za 3,49 Kč/min) a nechybí ani neomezené SMS. To všechno za 499 Kč měsíčně a navíc bez závazku.

Koukám že VF sice nabídne relativně slušný tarif, ale moc ho nepropaguje.

Zveřejnil(a) Jan Pavelka dne Středa 22. května 2019

Uživatelé rovněž hlásí, že při aktivaci jsou problémy v eshopu, obzvlášť pokud chcete tarif na již existujícím čísle. Řešením může být návštěva kamenné prodejny, kde tarif aktivují přímo zaměstnanci operátora. Bude zajímavé sledovat, jestli i zbylí dva operátoři tuto nabídku v nejbližší době dorovnají anebo vylepší.

Co říkáte na nový tarif Vodafone Data?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)