Celá značka Amazfit se mění na Zepp. A hned uvedla dvoje nové hodinky

zepp-e-square-zepp-e-circle-nove-hodinky

Nedávno jsme vám přinesli informaci o tom, že společnost Huami přejmenovala aplikaci AmazFit na nový název Zepp. Populární série hodinek a náramků tak má univerzálnějšího softwarového protějška, který by měl nově sloužit i majitelům chytrých zařízení jiných značek. Jak se ukázalo, změna jména se netýkala pouze aplikace. Pod označením Zepp se nyní budou prodávat právě třeba i hodinky. A k uvedení dvou nových rovnou došlo. Na trh se vydají novinky Zepp E Square a Zepp E Circle. Jak názvy napovídají, hlavní rozdíl mezi hodinkami je v tvaru jejich těla.

Co nabízejí nově představené Zepp E Square a Zepp E Circle?

Jedny jsou čtvercové (1.65″ AMOLED displej s rozlišením 348 x 442 px a 341 PPI), druhé kulaté (1.28″ AMOLED displej s rozlišením 416 x 416 px a 326 PPI). Hranatá varianta má rozměry 43,3 x 35,7 9,0 milimetrů a váhu 36 gramů. Kulatá 42,2 x 42,2 x 9,1 milimetrů a váhu 32 gramů. Jak je vidět, displeje hodinek jsou zakřivené a zabírají v podstatě téměř celou přední stranu. Kromě barevných variant jsou v ostatních specifikacích novinky Zepp E Square a Zepp E Circle totožné.

Tělo, na kterém je jen jedno tlačítko, mají oba modely z nerezové oceli. Baterie s kapacitou 188 mAh by měla zvládnout týdenní výdrž při běžné zátěži, v úsporném módu až patnáctidenní. Nabíjení probíhá pomocí prostřednictvím magnetického konektoru. K dispozici je jedenáct sportovních módů. Kromě chůze, běhání, jízdy na kole nebo třeba lyžování je zde podpora i pro plavání díky 5ATM ochraně. Nebude chybět analýza tepu, stresu, spánku a okysličení krve. Díky AMOLED displejům může systém nabídnout i Always-On-Display funkci. Přítomno je Bluetooth 5.0, ale s NFC nebo vestavěnou GPS zájemci počítat nemohou. Kompletní specifikace si můžete prohlédnout přímo na novém webu Zepp. Hodinky jsou zatím dostupné v USA a ve Velké Británii. A to za ceny 259 dolarů a 209 liber, v přepočtu tedy v rozmezí 5 700 – 6 100 Kč.

Co říkáte na chytré hodinky od Zepp?

Zdroj: Zepp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)