Nové Pixel tablety či notebooky uvidíme i nadále. Google potvrdil, že na nich pracuje

google pixelbooky pixel slate

Steve Jacobs, projektový ředitel divize Google Pixelbook potvrdil na konferenci Google Cloud Next 2019, že další notebooky či tablety od Googlu jsou na cestě. Společnost se u nich má více zaměřovat na produktivitu na cestách.

Google se chce více zaměřit na podniky. Uvidíme speciální Google notebooky?

V posledních týdnech se spekulovalo, že divize starající se o výrobu Pixelbook zařízení bude končit. Samotné Pixelbooky nemají moc velký úspěch, s tabletem Pixel Slate je to pak ještě horší. Steve Jacobs z Googlu ale ujistil, že společnost s produkty počítá i do budoucna.

Pixel Slate

Jediné potencionální mínus je v tom, že se Google chce zaměřit na podniky a ne klasické uživatele. Jedna z věcí, kterou se mají budoucí google notebooky či tablety lišit, je ve využití umělé inteligence a cloudu. A to například takovým způsobem, že systém bude předpovídat, které soubory zrovna k práci potřebujete a z cloudu jej stáhne, abyste je měli hned k dispozici.

Na oficiální představení nových produktů od Googlu však ještě nějakou chvíli musíme počkat. Vzhledem k zaměření na business sféru, to nemusí být například ani na každoroční podzimní akci, kde se představuje hardwarové novinky Google.

Používáte Chrome OS zařízení? Jste s ním spokojení?

Zdroj: mobilesyrup.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)