TOPlist

Skvělá novinka pro šetřílky. Kupi.cz najde produkt v akci i jeho vývoj cen

informace o potravinách v aplikaci Kupi.cz

Aplikace Kupi.cz je v současné době u obrovského množství lidí populární zejména díky skvělé evidenci a dostupnosti slevových letáků. Teď přichází na řadu funkce, která pozvedne nástroj na úplně novou úroveň. Díky široké databázi potravin nyní tato česká aplikace nabídne například vyhledávání konkrétního produktu napříč obchody. A to v tom smyslu, že ukáže jeho standardní cenu i případný výskyt v nějaké slevové akci. Navíc se bude u potravin ukazovat také složení. Nové informace o potravinách v aplikaci Kupi.cz jsou součástí nejnovější aktualizace aplikace pro Android (Google Play i AppGallery)a také iOS.

jak nakoupit levně potraviny

Pro spořivé uživatele je tedy zásadní, že přes sken čárového kódu vybraného produktu, ať už doma nebo v obchodě, se mohou podívat na právě probíhající slevy na konkrétní zboží nebo si zkontrolovat vývoj jeho ceny v nedávném období. Uživatelé, kteří si současně dávají pozor na složení, ocení i druhou novinku. „Zákazníci dostanou informaci, zda je produkt vhodný pro zdravé stravování. Vychytávku ocení ale hlavně ti, kteří mají nějaké omezení při příjmu potravy nebo striktní dietu, a musí si tak bedlivě hlídat složení svého jídla,“ uvádí Petr Miklík, analytik retailových cen Kupi.cz. Podle něj je tato vychytávka dobrou pomůckou i pro všechny, kdo si pečlivě hlídají jídelníček.

Kupi.cz - Rádce před nákupy
Kupi.cz - Rádce před nákupy

Oceníte nové informace o potravinách v aplikaci Kupi.cz?

Zdroj: TZ

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)