Hublot představil hodinky k fotbalovému EURU. Ta cena vás odvaří

Nové Hublot Big Bang e UEFA Euro 2020

Značka Hublot, která je ve světě elektroniky proslavená luxusními a tedy i drahými hodinkami, posílá na trh nový kousek. Nové Hublot Big Bang e UEFA Euro 2020, jak jejich název prozrazuje, byly vydány u příležitost konání odloženého fotbalového šampionátu. Jde o hodinky s průměrem 42 milimetrů, jejichž hlavním vizuálním prvkem je kromě loga turnaje kruh s dvanácti vlajkami států. Skrze systém Wear OS, který se firma opět rozhodla použít, se budou zobrazovat i výsledky a statistiky ze zápasů.

HUBLOT – BIG BANG E UEFA EURO 2020™

HUBLOT - BIG BANG E UEFA EURO 2020™

Nové hodinky Hublot Big Bang e UEFA Euro 2020 patří nejen do limitované edice s pouhými tisíci kusy, ale jsou tradičně pěkně drahé. Stojí 4800 britských liber, tedy cca 142 tisíc korun. Jako bonus k nim nicméně prvních 200 nakupujících dostane i NFT. Tedy token vyjadřující exkluzivní vlastnictví nějakého digitálního díla. V tomto případě jde o jeden z audio podcastů, který firma k šampionátu natočí, například s Jose Mourinhem nebo Didierem Deschampsem.

Nové Hublot Big Bang e UEFA Euro 2020 displej

Co se týká specifikací, které jsou u těchto hodinek skoro vedlejší, tak ty obsahují například Qualcomm procesor Snapdragon Wear 3100, keramické tělo, safírové sklíčko, gumový řemínek a jednodenní výdrž. Průměr displeje je 30 milimetrů a má rozlišení 390 x 390 pixelů. Novinka z Hublot Big Bang série má zabudovaný mikrofon, ale reproduktor podle všeho ne.

Kolik stály vaše nejdražší chytré hodinky?

Zdroj: Hublot

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)