Huawei by mělo brzy ukázat nové hodinky pro děti. Mají dvě kamery

Nové hodinky Huawei Children’s Watch 4X

Čínská společnost Huawei pravděpodobně 30. července vyšle na domácí trh nové chytré hodinky pro děti. Novinka s názvem Children’s Watch 4X bude následovat po jarním představení modelu Children’s Watch 3 Pro Super Version. Ten se u nás oficiálně neprodává, nicméně je k nalezení v zahraničních e-shopech. Jelikož byl nedávno zveřejněn snímek z jednoho z certifikačních procesů, máme k dispozici základní podobu přístroje a také jeho některé parametry. Nové hodinky Huawei Children’s Watch 4X určené dětem budou například disponovat dvěma fotoaparáty.

Nové hodinky Huawei Children’s Watch 4X unikla fotografie

Výkres ukazuje, že jedna z kamer bude klasiky namířená od displeje směrem vzhůru kvůli videohovorům. V rámci lepší kontroly potomků je pak druhá kamera nasměrovaná do prostoru před hodinkami. Kromě toho jsou na obrázku vidět dvě hardwarová tlačítka s nápisy HOME a FUN na pravé straně a slot na SIM kartu na straně levé. Ciferník vyobrazených bílých hodinek ukazuje čas, datum, úroveň baterie a také počet kroků. Na okraji těla je vidět také nápis 5ATM, který značí voděodolnost. Nové hodinky Huawei Children’s Watch 4X s největší pravděpodobností na český trh (nebo evropský) oficiálně nedorazí. Snad půjdou sehnat alespoň z ciziny.

Sháníte chytré hodinky pro děti?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)