TOPlist

Hodinky Honor MagicWatch 2 dostávají nové zdravotnické funkce

nové funkce Honor MagicWatch 2

Na český trh letos uvedené chytré hodinky Honor MagicWatch 2 dostávají aktualizaci se dvěma novými funkcemi. Obě se týkají monitoringu zdraví. Na chytrých hodinkách se 46mm ciferníkem nově uživatelé naměří okysličení krve (SpO2 Monitor) a na menších s průměrem 42 mm přibyla také možnost monitoringu menstruačního cyklu. Tato možnost bude později dostupná i na větších hodinkách. Nové funkce by měly do hodinek Honor MagicWatch 2 zamířit skrze standardní aktualizaci přes aplikaci. A její distribuce začala právě dnes, 18. dubna.

nové funkce Honor MagicWatch 2 okysličení krve

Hodnota okysličení krve může být zásadní pro správnou funkci jednotlivých buněk i celého organismu. Hodinky zvládnou měřit okysličení krve v krevním oběhu podle toho, jak se tělo adaptuje v průběhu cvičení nebo také při zátěži ve vysoké nadmořské výšce. Pomůže identifikovat, jestli je potřeba ubrat. V nejkrajnějším případě navrhne vyhledání lékařské pomoci. Na chytrých hodinkách Honor MagicWatch 2 bude možné po aktualizaci naměřit míru okysličení krve včetně dat při případné změně nadmořské výšky. To může být velmi nápomocné při horských tůrách nebo jiných aktivitách, kde uživatelé očekávají očekávají větší zátěž.

nové funkce Honor MagicWatch 2 menstruační cyklus

Příchod druhé nové funkce pro Honor MagicWatch 2 logicky ocení ženy. Monitoring menstruačního cyklu pomůže měřit jednotlivé cykly a symptomy včetně předpovědi a zobrazování dat u jednotlivých cyklů. Díky dalším funkcím může pomoci se spánkem nebo při dalších denních aktivitách v období periody. Navíc notifikace upozorní na blížící se periodu několik dní předem, podle toho, jak si na hodinkách uživatelka nastaví.

Uvítáte tyto funkce v Honor MagicWatch 2? Máte je případně v jiných hodinkách?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)