Nové akční kamery GoPro Hero7 přináší perfektní stabilizaci. Gimbal nebude třeba

gopro hero7

Společnost GoPro před malou chvílí představila tři nové akční kamery z řady Hero7. Největší novinku si přichystala pro Hero7 Black, který obdrží tzv. HyperSmooth stabilizaci obrazu. Stabilizace se údajně vyrovná tomu, jak kdybyste používali gimbal. Jaké další parametry mají nové akční kamery?

GoPro Hero7 se může chlubit vynikající stabilizací obrazu

Nejvybavenější Black model dokáže natáčet video ve 4K rozlišení a 60 FPS. A to až s přenosovou rychlostí 78 Mbps. Mezi exkluzivní funkce této kamery patří možnost připojení externího mikrofonu, vyměnitelné baterie a streamování na internet. Senzor má 12 MPx, podporuje se i fotografování v RAW formátu, nechybí ani SuperPhoto Auto HDR. Samozřejmostí je voděodolnost, v základu do 10 metrů bez dodatečného obalu. Cena byla stanovena na částku 400 dolarů, to je v přepočtu cca 10 500 Kč.

GoPro: Introducing HERO7 Black in 4K – Shaky Video is Dead

GoPro: Introducing HERO7 Black in 4K - Shaky Video is Dead

Druhou nově představenou kamerou je GoPro Hero 7 Silver, nemá už funkci HyperSmooth stabilizace, videa dokáže natáček maximálně ve 4K rozlišení a 30 FPS, senzor má 10 MPx a voděodolnost je identická, jako u modelu výše. Cena této kamery je 300 dolarů, v přepočtu s DPH 7 900 Kč. Základním modelem je pak GoPro Hero 7 White, který se liší v tom, že může maximálně nahrávat video ve FullHD rozlišení a 60 FPS. Cena je 200 dolarů. To je v přepočtu cca 5 200 Kč.

Jak se vám líbí nové akční kamery GoPro Hero7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)