Nová nadstavba EMUI 9.1 bude k dispozici i pro starší Huawei a Honor telefony

emui 9.1 huawei honor telefony

S vydáním telefonů Huawei P30 představila čínská společnost i novou verzi  nadstavby EMUI 9.1. Dlouho nebylo jisté, jestli se tato verze objeví i na starších  Huawei či Honor telefonech. Nyní už víme, že minimálně sedm starších telefonů tuto verzi nadstavby obdrží.  Které to jsou?

Nadstavba EMUI 9.1 přináší nové  funkce i na starší telefony

Oficiálního prohlášení jsme se sice nedočkali. Nicméně na oficiálním fóru Huawei Club hledají uživatele, kteří by se chtěli zapojit do testování. A to celkem pro sedm modelů. Jejich seznam je následující:

Testování prozatím probíhá pouze v Číně a zároveň se velice pravděpodobně nejedná o finální seznam telefonů. Chybí například řada telefonů Huawei Mate 20. Mezi novinkami nalezneme tapety a témata s novými ikonami Huawei aplikací. Dále se má zrychlit samotný systém, a to až o 20 procent. Vylepšila se rovněž funkce GPU Turbo, kde snižuje energetickou náročnost a podporuje více her. Dále nadstavba EMUI 9.1 třeba přidává funkci Huawei Vlog pro jednodušší editování videí.

Těšíte se na novou nadstavbu EMUI od Huawei?

Zdroj: huaweicentral.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)