OnePlus náramek se blíží. V Obchodě Play už na něj čeká aplikace

nová aplikace OnePlus Health

Před několika dny se objevily zprávy o tom, že společnost OnePlus chystá brzké představení vlastního chytrého náramku. Chvíli poté se u mluvilo i o designu a ceně. Čínská společnost už na náramek oficiálně láká také na sociálních sítích a první region (nejspíš Indie) by se ho měl dočkat 11. ledna. Teď je jeho příchod potvrzen i z další strany. V Obchodě Play se totiž objevil jeho softwarový protějšek – nová aplikace OnePlus Health.

OnePlus Health
OnePlus Health

V oficiální databázi aplikací se můžeme podívat na několik snímků obrazovky z tohoto nástroje. Díky nim se již před představením samotného náramku odhaluje mimo jiné i jeho design. Kromě toho máme možnost vidět několik základních karet. Těžko překvapí, že se na nich nachází záznamy k tepové frekvenci, spánku, lokaci nebo krokům.

Podle jedné z karet se můžeme těšit minimálně na pět základních ciferníků. Použít přitom evidentně půjdou i vlastní fotografie. Nová aplikace OnePlus Health je téměř přesnou kopií nástroje HeyTap Health pro zařízení sesterské značky Oppo.

Dokáže OnePlus náramek konkurovat populárnímu Mi Band?

Zdroj: Obchod Play

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)