NoPhone – vtipná kampaň na Kickstarteru si střílí z “mobilních závisláků”

nophone cover

“NoPhone je netechnologické řešení závislosti na mobilních technologiích, které vám umožňuje zůstat ve spojení se skutečným světem.” Přesně takhle se uvádí kampaň na Kickstarteru, jež cílí na všechny, kteří si bez zkontrolování svého telefonu nedokážou představit ani půlden. O co se vlastně jedná?

nophone

nophone 1

Produktem je černá krabička ve tvaru telefonu s logem společnosti NoPhone. Co umí? Vůbec nic. Není ničím víc než kouskem plastu. Autoři kampaně se nejspíš nesmířili s tím, jak vypadají dnešní koncerty či posezení s přáteli, kde v rukou všichni třímají mobilní telefon a místo užívání si atmosféry, natáčejí (často) ne příliš kvalitní videa, jež končí na YouTube.

Snímek obrazovky 2014-09-06 v 11.59.46

Cíle kampaně rozhodně nejsou malé. Autoři by na svůj telefon, co nic neumí, rádi vybrali 68 tisíc euro (skoro 1,9 milionu korun), což se jim takřka jistě nepodaří. Přesto oceňujeme originalitu a hlavně nápad, recese povedená. Pro více srandy a informací o “revoluční” krabičce navštivte jejich stránku na crowdfundingovém portálu.

Zdroj: Kickstarter.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)