Nokia C20 Plus nabízí velkou baterii a Android 11 Go za 2 200 korun

nový levný mobil nokia

Společnost HMD Global představila v dubnu model Nokia C20 a nyní se nám ukazuje také vylepšená Nokia C20 Plus, která za velmi nízkou cenu nabízí Android 11 Go a poměrně velkou baterii. Pojďme se na ní tedy společně mrknout.

Nokia C20 Plus se systémem Android 11 Go a velkou baterií

Přední stranu tohoto levného mobilu pokrývá 6,5″ LCD panel s HD+ rozlišením a samozřejmě 60 Hz obnovovací frekvencí. Narušuje jej kapkovitý výřez s 5 MPx selfie kamerkou, na zadní straně se pak nachází kruhovitý modul, kde se nachází dva fotoaparáty – 8 MPx hlavní a 2 MPx hloubkový. Pod kapotou tiká čipset SC9863A, kterému dopomáhají 3 GB RAM. Úložiště pak disponuje kapacitou 32 GB, ovšem lze jej rozšířit dále přes microSD kartu až do 256 GB.

Telefon bohužel nemá čtečku otisků prstů, ovšem podporuje Face Unlock přes selfie kamerku. O výdrž se pak stará 4 950 mAh baterie, která se dobíjí skrz microUSB. V kombinaci s ořezanějším systémem by však tato kombinace mohla přinést velmi dobrou výdrž. Telefon se bude prodávat v černé a modré barvě a to za cenu 699 CNY, což je asi 2 200 korun.

Stačil by vám takto levný telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek