V jakých vlnách dostanou Nokia telefony Android 11? Máme oficiální plán

nokia-android-11-plan-updatu

Společnost HMD Global, která nyní stojí za výrobou telefonů Nokia, poskytuje svým zákazníkům jednu z nejlepších služeb z pohledu informovanosti o softwarových updatech. Pravidelné grafy a výhledy spolehlivě ukazují, kdy se který telefon dočká aktualizace či jiné novinky. Nejinak je tomu i v případě zavádění nové verze systému Android. Firma HMD Global zveřejnila na Twitteru grafiku, která nastiňuje plán updatů telefonů Nokia na Android 11.

Nokia Android 11 plán

Výhled je vytvořen po kvartálech a jako první by se měly dočkat modely Nokia 8.3 5G, Nokia 2.2, Nokia 5.3 a Nokia 8.1. Týká se jich období od Q4 2020 do Q1 2021, ve kterém už nyní jsme. Harmonogram je známý až po polovinu příštího roku. Nejpozději v létě by se měly dočkat modely Nokia 1 Plus a Nokia 9 PureView. Na kompletní aktuálně platný plán updatů telefonů Nokia na Android 11 se mrkněte do přiložené grafiky. Některé telefony této značky mezitím dostávají v posledních vlnách Android 10.

Které období se týká vašeho Nokia telefonu?

Zdroj: Nokia Mobile Twitter

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)