Niceboy uvedl X-fit Watch 2: Výdrž až 10 dní a měření tlaku

Niceboy X-fit Watch 2 hodinky

Značka Niceboy posílá na trh nové chytré hodinky s názvem X-fit Watch 2. Druhá generace z této série má zaujmout například až desetidenní výdrží na jedno nabití nebo měřením krevního tlaku.  Systém a přidružená aplikace ze sportovních a zdravotnických funkcí nabídnou například 23 pohybových režimů, sledování vydané energie, délky a kvality spánku, celé řady tělesných funkcí i pobízení k pitnému režimu či menstruační kalendář. To všechno v češtině.

Chytré hodinky X-fit Watch 2 mají vodotěsné krytí IP68 a odolné kovové tělo, takže by jim neměly ublížit ani pád do vody či jízda v prachu. Umějí pouštět hudbu, odmítat telefonní hovory nebo zobrazit náhledy pro došlé zprávy a upozornění z dalších aplikací. O zobrazování se stará 2,5D LCD displej s velikostí 1,69 palců. Novinka je již nyní k dostání za cenu 1490 Kč. Současně přichází na trh také verze Lite, která má o tři dny kratší maximální výdrž či trochu slabší krytí IP67.

Co říkáte na cenu a parametry nových Niceboy X-fit Watch 2?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)