Niceboy VEGA X Star: Nová akční kamera se 4K za tři tisíce

Niceboy VEGA X Star akční kamera

Společnost Niceboy posílá na český trh novou akční kamerku VEGA X Star. Zajímavě kombinuje natáčení v nativním rozlišení až 4K (30 FPS), pořizování až 20MPx fotek a dva samostatné displeje s příjemnou pořizovací cenou. K dispozici je také softwarová stabilizace a akční kamera by měla také dobře zvládat natáčení v šeru.

Klíčové vlastnosti Niceboy VEGA X Star

  • Nativní 4K 30 FPS, 2,7K 30 FPS, 1080p 60 FPS, 720p 120 FPS
  • Celoskleněný 7G objektiv s antireflexní vrstvou
  • 2“ zadní dotykový displej a 1,4“ přední barevný displej
  • X-STEADY stabilizace
  • Wi-Fi pro propojení s aplikací
  • Až 20 MPx foto
  • Kreativní funkce – Slow Motion, Time Lapse, časovač, režim pro nahrávání pod vodou, nastavení délky expozice

“Plynulý záznam bez viditelných otřesů zajistí stabilizační technologie X-STEADY, která dokáže vyhodnocovat právě natáčené záběry a tomu simultánně přizpůsobuje obraz. Kvalitu obrazu zajišťuje celoskleněný objektiv složený ze sedmi čoček, navíc s antireflexní vrstvou. A díky světelnosti f/2,8 zvládne kamera Niceboy VEGA X Star natáčet i při špatných světelných podmínkách. Pokročilé algoritmy technologie Spectrum HQ pro realistické podání barev dodají natáčeným záběrům na živosti a přirozenosti,” uvádí výrobce.

Nová Niceboy VEGA X Star, která svými parametry patří mezi modely VEGA X Pro a VEGA X Play, je k dostání v oficiálním e-shopu za 2 999 Kč.

Které produkty Niceboy jste už vyzkoušeli?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)