TOPlist

Stává se z Netflixu sociální síť? Platforma zavádí zásadní změnu

Netflix zavádí Fast Laughs

Netflix zavádí Fast Laughs, novou mobilní funkci, která vypadá tak trochu jako sociální síť TikTok nebo Instagram Reels. Fast Laughs jsou krátké klipy, které jsou vystřižené z filmů, komedií a hlavně z představení stand-up komiků, kteří mají své pořady přímo na Netflixu. Nová funkce má vlastní záložku ve spodní liště mobilní aplikace a umožňuje uživatelům hned několik akcí mimo pouhého sledování.

Uživatelé mohou pořady z výstřižků přidávat do seznamu „zhlédnout později“ anebo je sdílet s ostatními (přes Snapchat, WhatsApp, Instagram a Twitter). Fast Laughs navíc umožní reagovat „LOL“ na klip. Nutno dodat, že Fast Laughs jsou v současné době k dispozici pouze pro majitele iOS zařízení ve vybraných zemích.

Netflix
Netflix

Netflix zavádí Fast Laughs jako možnost vlastní konkurence TikToku. Data z poslední doby ukázaly, že se TikTok stal konkurentem Netflixu. Což se na první pohled nezdá dvakrát reálné, protože Netflix a TikTok vytvářejí odlišný typ obsahu, avšak soudě dle dat lidé tráví více času na TikToku – a tím pádem méně času na Netflixu. Nová funkce podle dosavadních informací nezůstane jenom na iOS a Netflix brzy začne testovat Fast Laughs na zařízeních Android.

Fast Laughs iOS | Netflix Is A Joke

Fast Laughs iOS | Netflix Is A Joke

Jak se vám nové vylepšení líbí?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)